Kiváló sporteredmények a SZIGNUM-ban

 Futsal és kick-boksz aranyérem, terematlétika sikerek

Futsal aranyérem

A 2018. november 3-án rendezett Makó Város és Térsége Futsal Diákolimpián a SZIGNUM diákjai I. helyezést értek el, és ezzel továbbjutottak a megyei elődöntőbe. A csapat tagjai: Bohák Nándor 8.b, Tamás Gálos 8.a, Kovács Bálint 8.a, Kurai Levente 6.a, Varga Sándor 6.a, Bokor Richárd 6.a, Tóth-Kása Ádám 6.a. Felkészítő tanáraik: Cseszkó Szilveszter és Czebe Norbert. Gratulálunk!

 

Kick-box sikerek

2018. november 3-án, a rendező településről elnevezett 4Fight Kaba Kupa kick boksz versenyen Pusztai Ábel (2.b) aranyérmes lett, Székelyhidi Hanna (3.b) 2., Székelyhidi Noémi (1.b) pedig a 3. helyen végzett. Gratulálunk!

Az október 13-án, a Magyar Kick-box Szövetség által szervezett Budaörs - Intersport Kupán gyerek/point fighting/25 kg kategóriában Pusztai Ábel 2.b osztályos tanuló I. helyet ért el. Gratulálunk a kiváló eredményhez és további sikeres versenyzést kívánunk!

 

Városi serdülő atlétikai verseny

2018. szeptember 20-án, az Erdei Ferenc téri pályán került sor a megmérettetésre, amelyen 17 felsős tanulónk képviselte a SZIGNUM-ot. Az indulók 60, 100, 300 és 600 m-es futásban, súlylökésben, kislabdahajításban és távolugrásban mérhették össze ügyességüket. Iskolánk csapatából 15-en szereztek érmet, öten kettőt is: Kurai Klaudia, Burger Ábris, Nagy Kristóf, Hudák Mátyás és Horváth Dominik. Így összesen 20 érmet vihettek haza diákjaink, 5 arany-, 9 ezüst- és 6 bronzérmet. A versenyre Kanderné Németh Györgyi tanárnő készítette fel tanulóinkat és a szervezés feladatait is ő vállalta magára, a lebonyolításban segítségére volt Cseszkó Szilveszter tanár úr. 

Az eredmények: 5.a osztály: Burger Ábris II. és III. hely, Varga Milán I. hely, Nándori Barnabás I. és IV. hely, Gyulai Viktória III. hely. 

6.a osztály: Tóth-Kása Ádám III. hely, Nándori Gellért II. és IV. hely, Kurai Levente IV. hely, Kurai Gabriella II. hely, Nagy Kristóf II. és II. hely.

6.b osztály: Hudák Mátyás I. és II. hely

7.a osztály: Nándori Mária III. hely

8.a osztály: Kurai Klaudia I. és III. hely, Tamás Gálos II. hely, Horváth Dominik II. és III. hely, Pipicz Hajnalka IV. hely, Kovács Bálint II. hely

8.b osztály: Lengyel Boglárka I. hely

Gratulálunk és további sikeres versenyzést kívánunk mindenkinek!