Országos I. helyezéseket értek el 3.b osztályos tanulóink

Az Országos Honismereti Tanulmányi Versenyen környezetismeret tantárgyból Varga Erika tanítónő diákjai, Bihari Krisztina Blanka és Sóki Lorina 3.b osztályos tanulók az I. helyet szerezték meg. Gratulálunk! Ezen a versenyen Szabó Tamás a megyei 5., az országos 18. helyen végzett. 

alt

Keltegető fődíj

A Keltegető elnevezésű, alsósoknak szervezett tavaszi csapatversenyen a SZIGNUM 3.b osztályos tanulói: Ágoston Eszter, Bihari Krisztina Blanka, Sóki Lorina, az I. helyen végeztek és ezzel megnyerték a fődíjat. A megmérettetés során egy feladatsort kellett a résztvevőknek megoldaniuk, majd különféle projektmunkákat kellett elvégezniük. Diákjaink kimagasló teljesítményében nagy szerepet játszott felkészítő tanáruk, Varga Erika munkája. Büszkék vagyunk rájuk!